Share

Pakalpojumi

Pakalpojumi

MĒS PIEDĀVĀJAM

Kad runa ir par virtuves dizainu un uzstādīšanu, ir laiks sarunai ar Virtuves Projekti studiju. Mūsu prasmīgā komanda sniegs Jums atbalstu visos virtuves projekta posmos, sākot no sākotnējā projekta izstrādes līdz pat pilnīgai uzstādīšanai.

Izgatavošana

Kad esat apstiprinājis savu jauno virtuves projektu, mēs sagatavosim pilnu tehnisko rasējumu komplektu, ja Jums tas būs nepieciešams. Pirms ražošanas pabeigšanas tiek veikts liels darbs ražotnē, pārbaudot katras sastāvdaļas izmērus un specifikācijas. Kad būsim apsprieduši un saskaņojuši piegādes un uzstādīšanas grafikus, Jūsu virtuves mēbeļu projekts tiks nodots ražošanas uzsākšanai. Virtuves Projekti – labākās prakses kvalitātes standarti

Projektēšana

Jūsu jaunā virtuve sākas ar mūsu detalizētu un radošu konsultāciju. Sākotnējā tikšanās palīdzēs mums izprast jūsu idejas, vajadzības/vēlmes, ieceres, dzīvesveidu un budžetu, ar kādu jūs plānojat rīkoties. Pēc tam mūsu dizaineri izmantos Jūsu izmērus vai grīdas plānu kopā ar Jūsu prasībām, lai radītu skaistu un funkcionālu telpu, kas Jums un Jūsu ģimenei patiks gadiem ilgi.

Dizains

Pēc sākotnējās konsultācijas mūsu dizaineri ķeras pie darba, izmantojot savu radošumu un zināšanas, lai sagatavotu datorizētus rasējumus, kas ilustrē Jūsu jauno funkcionālo interjeru. Mēs varam arī palīdzēt saskaņot skapīšu, letes, grīdas segumu, furnitūras un ierīču krāsas. Pēc jūsu apstiprinājuma mēs apmeklējam projekta īstenošanas vietu, lai pārbaudītu mērījumus un apstiprinātu jūsu dizaina plāna precizitāti. Virtuves Projekti dizaina studija uz Jūsu projektu raugās kā uz vienotu veselumu, apkopojot Jūsu izvēli un palīdzot Jums projektēšanas procesā.

 

Uzstādīšana

Viens no mūsu dizaineriem vai projektu vadītājiem vienmēr būs klāt Jūsu virtuves mēbeļu piegādes laikā. Viena no mūsu pieredzējušajām montāžas komandām ar vislielāko rūpību uzstādīs un nodos ekspluatācijā Jūsu jauno virtuvi. Mēs vienmēr būsim gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem visā procesa gaitā.